العربيةEnglishDeutschفارسیРусскийTürkçe

Bebek Terapi İzlemi Paketi (Baby Mezun) 0-2 Yaş

Yenidoğan bebeğinizin yeni hayata uyumu bazen sevgili ebeveynlerimizi zorlayabilir bu nedenle ailelerimiz için oluşturduğumuz bebek uzman destek paketinden destek alabilirsiniz. Bu destek kapsamında sizlerde çocuğunuzun günlük rutinini en kısa sürede oluşturabilir ve uzman desteği ile family trainer programımızdan faydalanabilirsiniz.Bebek terapi paketi çocuğunuzun günlük uyku düzeni, bebek bakımı (banyo, giydirme..vb), bebek odası düzeni, bebekleriniz için gerekli gelişimsel desteklerinizi sağlayabilmek adına ebeveyn gelişimsel rehberliğini kapsamaktır.

Bebeklik Dönemi olarak adlandırılan 0-2 Yaş dönemindeki bebeğiniz ve aileniz için size özel seçilmiş Family Trainer’ınız ile birlikte aile dinamiklerinize ve bebeğinizin gelişimi için en uygun bebek odaklı aile danışmanlığı süreci sürdürebilirsiniz.

Biz Pre- Parent Ailesi olarak , Çocuklarımızın gelişimini çok yönlü multidisipliner bir anlaşıyla takip etmeyi ilke edinmiş bir Family Trainer sistemi olarak çocuğunuzun gelişimsel izlem ve takibi için gerekli ; Çocuk sağlığı ve Hastalıkları muayenesi, Çocuk Gelişim Uzmanı değerlendirilmesi, Gelişimi Destekleyici ev planının uygulanabilmesi ve bebeğinizin gelişimi için gerekli materyalleri uzmanlarımız tarafından oluşturulmuş ‘’ Pre- Parent Uzman Destekli Family Trainer Gelişim Destek Setleri ‘’ile ev destekli gelişimsel programları sürdürmekteyiz.

Ebeveynlik sürecinde çocuklarımızla yaşadığımız sorunlarda çoğu zaman nasıl davranacağımızı bilemediğiniz, çaresiz kaldığınız ya da çözemediğiniz noktalarda  gerekli yaklaşım ve tutumları sergilemek amacıyla Family Trainer sistemimiz sayesinde Çocuğunuzun sağlıklı bir kişilik geliştirmesini sağlayarak, varolan sorunlara yaklaşım biçiminiz hakkında , anne-babalık gelişimi süreci ile ilgili çocuğunuzun var olduğu yaş ve gelişim düzeyine uygun ebeveyn eğitimlerimizi Family Trainer sistemi ile ebeveyn eğitimleri düzenlemekteyiz.

Family Trainer sisteminin amacı, etkili ebeveynlik yapma becerisini arttırmanın yanı sıra, çocuğun gelişimine, yaşına ve yaşadıkları olaylara uygun anne babalık yapmak için gerekli yöntemleri ve becerileri kazandırmak ve bilinçli ebeveynlik becerisini desteklemektir.

Family Trainer sistemimiz ile Ebeveyenlerimiz hizmet aldıkları paket dahilinde eğitim takvimizdeki ebeveyn eğitimlerimizden yararlanabilmektedir.